Líčení denní, večerní, svatební spojené s poradenstvím

Můžeme vám nabídnout tyto služby:

  1. Denní líčení.
  2. Večerní líčení.
  3. Slavnostní líčení na plesy a svatby.
  4. Líčení na módní přehlídky.
  5. Foto make-up.
  6. Líčení pro reklamu.
Kurzy ATAC
Odborné kurzy v oblasti wellness.
Nutriční poradna | Facebook
Najdete nás na Facebooku
Těžký krok - hubnutí a diety
Cesta jednoho tlouštíka za lehčím krokem :-)
 

Ceník pro líčení spojené s poradenstvím

 
Denní líčení

Denní líčení se provádí za denního světla, je decentní, jemné a mělo by korespondovat s typem člověka. Nepřetvářet jeho identitu, ale vycházet z něho samotného. Líčení by mělo ladit s doplňky, oblečením a typem člověka. Každý člověk je jedinečný, každý vypadá jinak a každý má svůj vlastní kolorit. Přesto lze lidi zařadit do čtyř typů, z nichž každý má zcela osobitý vztah k barvám, některé sluší víc než ostatní.Je-li líčení spojeno s poradenstvím, připočítáváme k veně 100 Kč.
 

cena od 300 Kč

 

 

 

Večerní líčení

Ve své podstatě s od denního líčení liší pouze tím, že je podstatně výraznější. Používají se výraznější odstíny, lepení řas a doplňuje se např. různými třpytkami. I večerní líčení by si ale mělo zachovat přirozenější vzhled. Líčí se při úmělém osvětlení, jelikož světlo odebírá na hloubce barevnosti. Také líčení na foto je více výrazné, jelikož blesk a fotoaparát nám ubírá velké procento tónu.Je-li líčení spojeno s poradenstvím, připočítáváme k veně 100 Kč.

cena od 390 Kč

 

 

 
Svatební líčení 
 
Každá nevěsta si přeje vypadat ve svůj svatební den nádherně. Díky perfektnímu make-upu, který vydrží celý náročný den, se budete cítit opravdu výjimečně.
Líčení by mělo působit přirozeně. Zároveň však musí být dostatečně výrazné, aby nevěsta vypadala skvěle jak na fotografiích, tak i ve skutečnosti. S takovým make-upem si svatebčané při pohledu na nevěstu pomyslí, že je krásná, a přitom nezpozorují stopy líčidel.
 
Při svatebním líčení se zaměřujeme na vytvoření dokonalého podkladu, aby pleť zářila a vypadala svěže, dále zamaskování případných nedostatků a stínování obličeje. Dbáme na preciznost a odolnost make-upu, s čímž nám pomáhají kvalitní přípravky. 
 

cena od 700 Kč

 

 

 

Zkouška svatebního líčení

Ke svatebnímu make-upu provedeme v dostatečném předstihu zkoušku, kde společně vybereme odstíny, intenzitu a celkový styl líčení. Na zkoušce Vás nalíčím stejně kvalitně, jako ve svatební den. Výhodou zkoušky je možnost konzultovat líčení se svým okolím a také zvyknout si na sebe, protože make-up je vždy odlišný od toho, který běžně nosíte.

 

cena 250 Kč

 

 

;