Základní ošetření pleti spojené s poradenstvím

Základní ošetření pleti


Je vhodné pro mladou i zralou pleť bez závažnějších problémů, která potřebuje čištění, výživu a regeneraci. Ošetření se provádí dle typu a potřeby vaší pleti. Každý jsme jiný a pro každého je potřeba zvolit individuální péči.

Odlíčení, úprava obočí, napářka, hloubkové čištění, maska na obličej, tonizace, závěrečné ošetření pleti, lehké nalíčení (make-up, pudr), pordenství. Celá procedura trvá cca 60 min.

Ošetření dle typu pleti s masáží


Je pokročilejší ošetření pro klientky, kterým už nestačí jen základní ošetření, ale chtějí pro sebe udělat mnohem více. Naše ošetření se přizpůsobí typu a věku zákaznice. Součástí ošetření je velice příjemná, relaxační masáž obličeje a dekoltu. Pomáhá oddálit proces stárnutí a ochabování pleti, zlepšuje prokrvení, tonus a pružnost pleti. Je vhodná nejen pro ženy, nýbrž i pro muže, a to díky svým blahodárným relaxačním a detoxikačním účinkům.

Povrchové čištění, úprava barvení obočí, tonizace, hloubkové čištění, napářka, masáž obličeje a dekoltu, maska na obličej, závěrečné ošetření pleti, lehké nalíčení (make-up, pudr), poradenství. Celá procedura trvá cca 80 min.
 

Kurzy ATAC
Odborné kurzy v oblasti wellness.
Nutriční poradna | Facebook
Najdete nás na Facebooku
Těžký krok - hubnutí a diety
Cesta jednoho tlouštíka za lehčím krokem :-)
 

Ceník základního ošetření pleti spojené s poradenstvím

Základní ošetření pleti spojené s poradenstvím:
  1. Odlíčení.
  2. Diagnostika pleti.
  3. Čištění pleti.
  4. Úprava obočí.
  5. Peeling.
  6. Masáž obličeje a dekoltu.
  7. Aplikace masky.
  8. Závěrečný krém.
  9. Konečná úprava.
  10. Poradenství o základním ošetření pleti.

 

cena od  450 Kč

 

 

;